Aplikace Photo Guide Prague slouží jako průvodce po pražských památkách. Vydejte se po těch nejfotogeničtějších místech Prahy, která potěší srdce fotografů, cestovatelů i obdivovatelů Matky měst. Aplikace obsahuje ukázkové snímky pražského fotografa Michala Fice.

banner 2

Snímky lze snadno nastavit jako tapetu telefonu či tabletu v rozlišení 1920*1080 px a mít tak Vaše oblíbená zákoutí stále na očích. Prostřednictvím aplikace a profi tipů na vyfocení nejlepšího snímku lze také naplánovat Váš foto výlet po Praze. Umění je být na správném místě ve správný čas. Mezi lokacemi se lze pohybovat prostřednictvím interaktivní mapy a nechybí ani informace o aktuálním stavu počasí v dané lokalitě či o době východu a západu slunce.

4

Proč aplikace Photo Guide Prague vznikla

Aplikace Photo guide Prague vznikla díky touze přiblížit krásu města všem, kteří Prahu dosud nenavštívili, i jejím věrným milovníkům, kteří se rádi pokochají jejími půvaby i v okamžicích, kdy jsou od ní na kilometry vzdáleni. Prostřednictvím fotografií se můžete vydat na virtuální prohlídku Prahy s jejími nejkrásnějšími a nejznámějšími pohledy, jako například Hradčany, Nový Svět, Petřín, Malá Strana, Kampa, Karlův a Mánesův most či most Legií, atp. U každé lokality máte k dispozici základní info o daném místě, aktuální počasí i dobu východu a západu slunce, která je pro všechny fotografy klíčová. Aplikaci též ocení krátkodobí návštěvníci Prahy kteří nemají čas objevovat všechna magická zákoutí a kromě vzpomínky si chtějí odvézt i nádherné fotografie, kterými se budou těšit.

1

Nabízené verze aplikace

Představení fotolokace – Photo Guide Prague

Aplikace je aktuálně nabízena ve dvou verzích: Free a Premium. Free verze Vám umožní poznat základní funkcionalitu v omezeném rozsahu. Máte k dispozici fotografie mist, díky kterým si můžete vytvořit vlastní plán fotoprocházky Prahou. Během listování galerií lze označit místa která Vás zaujala a následně je navštívit přes foto průvodce, jenž Vás k nim dovede. Nemusíte tak zdlouhavě hledat nejvhodnější kout či úhel k pořízení dokonalé fotografie.

Premium verze Vám nabízí kromě rozšířené verze výše uvedeného i funkcionalitu wallpaper. Fotografiemi ve full HD rozlišení si můžete zkrášlit pracovní plochu Vašeho mobilního zařízení. Díky zcela intuitivnímu ovládání můžete mít svá oblíbená, i nově objevená místa, stále na očích. Prostřednictvím funkce návštěvní plán je možné zvolit pro Vás nejatraktivnější místa, foto průvodce Vás na ně zavede a po jejich prozkoumání je lze označit popiskem NAVŠTÍVENO. Pořídíte-li na těchto místech vlastní fotografie, můžete se jimi okamžitě pochlubit ostatním uživatelům na facebookovém profilu aplikace Photo Guide Prague. Pokud byste si chtěli Prahu projít v zajímavé společnosti profesionálního fotografa, můžete si přes aplikaci zamluvit osobního průvodce.

Věřím, že Vás aplikace osloví, získá si Vaše sympatie a přivede Vás na kouzelná místa Prahy i do komunity uživatelů aplikace Photo Guide Prague na Facebooku.

Aplikaci Photo Guide Prague pro mobilní zařízení s operačním systémem Android lze stáhnout na Google Play. Bude-li mít úspěch, je v plánu příprava aplikace i pro systémy Apple. Tak vesele sdílejte a poskytujte zpětnou vazbu.