Opět po roce zaplní v pondělí 5. prosince pražské ulice čerti, andělé a Mikulášové různorodých tvarů, velikostí a vzezření. My jsme pro vás připravili 7 zajímavých tipů, kam v Praze vyrazit za Mikulášskou nadílkou. Nechte se inspirovat a nalaďte se na pravou vánoční atmosféru.

banner 2

Mikulášská oslava na Staroměstském náměstí

Pozvánka na Mikulášskou oslavu, která proběhne v pondělí 5.12. od 16:00 na Staroměstském náměstí. Těšit se můžete na pestrý doprovodný program pro děti a dospělé a soutěžní klání o nejlepší Mikulášskou masku, chytání kapříků, pletení vánoček a vánoční houslování.

Sraz Mikulášů, čertů a andělů na Letné

Sraz Mikulášů, čertů a andělů na Letné! - Zdroj: Facebook Výletná
Sraz Mikulášů, čertů a andělů na Letné! – Zdroj: Facebook Výletná

Pozvánka na největší benefiční sraz Mikulášů, čertů a andělů aneb Mikulášské benefiční setkání pro celou rodinu na Letné v prostorách spolkového sportovně společenského centra Výletná – Letenské sady 32

Mikulášský průvod Jižním Městem

Mikulášský průvod Jižním Městem - Zdroj: www.kczahrada.cz
Mikulášský průvod Jižním Městem – Zdroj: www.kczahrada.cz

Přijďte si spolu s Mikulášem, čertem a andělem doprovázeným i kapelou projít Mikulášský průvod. Těšit se můžete na tradiční vánoční akci, kde nebude chybět ani zpívání koled či ohnivé překvapení na závěr večera. Sraz u Komunitního centra Matky Terezy.

Mikuláš nejen na ledě

Mikuláš nejen na ledě - Zdroj: www.praha7.cz
Mikuláš nejen na ledě – Zdroj: www.praha7.cz

Městská část Praha 7 a HC Sparta Praha srdečně zvou na předvánoční Mikulášskou akci s bruslemi i bez. Přijďte oslavit Mikuláše netradičním a atraktivním způsobem. Kromě možnosti zabruslit si na ledové ploše ve společnosti hokejistů HC Sparta Praha bude připraven bohatý program plný her a soutěží.

Mikulášská na Výstavišti

Mikulášská na Výstavišti - Zdroj: vystavistepraha.eu
Mikulášská na Výstavišti – Zdroj: vystavistepraha.eu

Taneční vystoupení, divadelní představení pro děti, kreativní dílny, nebo veřejné bruslení zdarma. To vše v rámci pondělního Mikulášského odpoledne na Výstavišti v Holešovicích.

Mikulášský ohňostroj

Mikulášský ohňostroj - Zdroj: www.oc-letnany.cz
Mikulášský ohňostroj – Zdroj: www.oc-letnany.cz

Již tradiční Mikulášský ohňostroj v Letňanech se opět ponese v duchu příběhové pyromuzikální show.  Mikuláš, čert a anděl vypraví každého účastníka na takřka sedmi minutovou cestu přes místa dobře známá každému z trojice.

Mikulášská nadílka v Arkádách Pankrác

Pohádková družina bude čekat v pondělí 5.12.2013 od 15,00 – 18,00 u sobí rodinky v suterénu centra a bude nadělovat všem dětem. Hodné děti se mohou těšit na dobroty z kouzelného Mikulášského koše a ty zlobivé napraví čert hned na místě. A Mikuláš přijde i na kluziště zkontrolovat, jak Vám to jde na bruslích.