U.D.O.

06. 02. 2014   20.00 - 23.15

MeetFactory, Ke Sklárně 15, Praha 5,, Česká republika

Zobrazit na mapě
nahrávám mapu....

Hudba Hudba
U.D.O.

Nestárnoucí metalová monstra přijedou předvést svoji nejnovější desku.

Kapela U.D.O. je dnes již legendou, stejně jako její zakladatel a frontman Udo Dirkschneider. Nicméně jsou stále velmi silnou a energii sršící legendou. Po úspěšné desce „Mission X“ (2005) přichází letos U.D.O. opět s novým albem „Mastercutor“ , jehož vydání samozřejmě podporuje velké evropské turné.

S Udem nás čeká právoplatný heavy-metal, klasický zvuk kapely ACCEPT a stále energické heavy tempo. Kapela vznikla v roce 1987 po rozpadu germánů ACCEPT. Frontman kapely UDO DIRKSCHNEIDER pak na slávě „Acceptů“ založil kapelu s výmluvným názvem „U.D.O.“ a přenesl do nově vzniklé kapely nejen své charisma, hudební styl a umění, ale i fanoušky Accept, kteří v U.D.O. rozpoznali neméně dobré a hodně podobné následnovníky kapely Accept.

Na koncetech tak U.D.O. prezentují nejen svou vlastní tvorbu, ale čerpají i ze slavné éry Accept. V koncertním playlistu tak kromě originálních songů z tvorby U.D.O. a zcela nových songů z posledního alba, nebudou chybět ani takové perly, jako jsou písně „I am Rebel“, „Ball To The Wall“ nebo „Metal Heart“ .

Line-up:
19:00 door open
20:00 BLACK BLITZ
21:15 U.D.O.

MeetFactory | Ke Sklárně 15, Praha 5,, Česká republika

Napsat komentář