The Spankers + Fuera Fondo

21. 12. 2013   19.00 - 23.30

Palác Akropolis, Kubelíkova 1548/27, Praha 3, Česká republika

Zobrazit na mapě
nahrávám mapu....

Hudba Hudba
The Spankers + Fuera Fondo

The Spankers si pozvali na první klubový koncert po letní festivalové sezóně jednu z nejlepších slovenských ska kapel Fuera Fondo. Navazují tak na spolupráci v podobě mnoha společných koncertů, které budou pokračovat i v roce 2014. Přijďte si užít party bez hranic do pražského Paláce Akropolis!

Jednu z nejlepších kapel českého ska a reggae The Spankers jste mohli letos vidět na festivalech jako Colours of Ostrava, Mighty Sound, Rock for People a mnoha dalších. Stejně tak je velmi dobře znáte z klubových koncertů po celé České republice. Mimo to kapela koncertuje na Slovensku, v Německu, v Brazílii a v dalších zemích. S obrovskou energií kombinují styly jako ska, reggae, funky, rock, rap a další.

Fuera Fondo jsou aktuálně jedna z nejúspěšnějších kapel na Slovensku, která hraje ska, reggae a trochu heavy-metal. V roce 2010 vydali album Kráčajúc svetom. Spolupracovali například se Ska2Tonics a hráli na jednom pódiu s kapelami jako Polemic, Horkýže Slíže, IMT Smile a dalšími. Aktuálními texty ve slovenštině a svižným rytmem strhávají diváky nejen na Slovensku, ale i v České republice.

Palác Akropolis | Kubelíkova 1548/27, Praha 3, Česká republika

Napsat komentář