JUWANA JENKINS & HER ALL-STAR MOJO BAND

23. 01. 2014   20.30 - 23.30

Hard Rock Café, Malé náměstí 3, Praha 1, Česká republika

Zobrazit na mapě
nahrávám mapu....

Hudba Hudba
JUWANA JENKINS & HER ALL-STAR MOJO BAND

Autentické blues, které vás nenechá v klidu. Přijďte se podívat na energický zpěv, pronikavý zvuk foukací harmoniky, nářek kytary a neustávající rytmus – to je „Bluesová královna z Vinohrad“ Juwana Jenkins /USA/ and Her All-Star Mojo Band.

Hnacím motorem kapely je charismatická zpěvačka Juwana Jenkins, pocházející z americké Philadelphie a přední český harmonikář Charlie Slavík. Tato dvojice je obklopena „All stars“ bluesovou kapelou, složenou z ostřílených matadorů české bluesové scény.

Vystoupení Juwany J…enkins and Her All-Star Mojo Band jsou díky sršící energii velmi spontánní, plné vášně a pozitivní energie. Kapela v čele s frontmankou naplňuje sál autentickým zvukem „old school“ blues s razancí nekompromisního swingujícího buldozeru.

Tyto hudební výlety pestrou paletou jemných odstínů blues, vás zavedou z Mississippské Delty, přes zýpadní pobřeží plné swingu až do Memphisu a Chicaga, kde se mísí prvky soulu, gospelu a raného funku.

Juwana Jenkins – zpěv

Charlie Slavík- harmonika, zpěv

Marcel Flemr – elektrická kytara

Jan Kořínek – basová kytara, Hammond B3 organ

Tomáš Vokurka- bicí

Členové kapely se účastní mezinárodních projektů, doprovází věhlasné interprety z americké bluesové scény a vystupují v celé řadě klubů a na festivalech nejen v Evropě ale i USA.

Hard Rock Café | Malé náměstí 3, Praha 1, Česká republika

Napsat komentář