Generační divadlo CD 94 oslaví 20 let od svého založení

11. 10. 2014   21.00

Divadlo Rokoko, Václavské náměstí 38, Praha 1, Česká republika

Zobrazit na mapě
nahrávám mapu....

kultura kultura
Generační divadlo CD 94 oslaví 20 let od svého založení

V říjnu uplyne 20 let od založení generačního divadla CD 94, jehož členy bylo na začátku své kariéry několik herců Městských divadel pražských. Proto se v Divadle Rokoko na 11. října od 21 hodin chystá jedinečná akce – Soirée CD 94 s podtitulem Komický pietní večer na oslavu 20. výročí založení divadelního sdružení CD 94. „Na tento večer byli pozváni ti, kteří stáli u jeho zrodu. Vystoupí např. Matěj Hádek, Marek Taclík, Klára Cibulková, Zdeněk Velen, Lenka Krčková, Veronika Pospíšilová, Martina Delišová, z našich herců Vasil Fridrich, Radim Kalvoda a Veronika Janků. Oprášíme některé scény a písničky z představení, což po 20 letech může mít jistý nádech nostalgie, ale věříme, že si diváci především užijí dost legrace,“ zve Petr Svojtka umělecký šéf Městských divadel pražských a tehdejší režisér a herec CD 94, kterého na jevišti také uvidíte.

Soirée bude moderovat Petr Vydra, o hudební složku večera se postará Jan Kučera. Těšit se můžete na písničky i činohru z představení Cesta kolem světa, Mandragora, V zajetí filmu, Tři mušketýři, Narozen 28. října a další. A chystá se i překvapení.

Vstupenky na Soirée CD 94 za cenu 220 Kč zakoupíte na pokladnách divadel ABC a Rokoko nebo online na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.

Divadlo Rokoko | Václavské náměstí 38, Praha 1, Česká republika

Napsat komentář