A JE TO TADY! Kalendář Miluju Prahu 2018 získal titul Kalendář roku

V soutěži o Kalendář roku vyhrálo Miluju Prahu 2018 v kategorii cena veřejnosti. V hlasování získal kalendář Miluju Prahu 2018 celkem 1326 vašich hlasů. Děkujeme.

Kalendář vzniká tak, že fotografové publikující na Miluju Prahu posílají výběr svých nejlepších snímků, které jsou pak předváděny na facebooku, instagramu a webu Miluju Prahu. Fanoušci vybírají a doporučují svými lajky snímky, které se dostanou do kalendáře.

Kalendář můžete objednávat na našem eshopu.

I letos můžete posílat své návrhy na mail milujup@gmail.com – vyberte svých nejlepších 8 fotografií. Kalendář na rok 2019 bude opět na výšku.

Takto jsme na Výstavišti v Letňanech přebírali cenu Kalendář roku – Vlevo David Černý – Vpravo Jakub Liška – Foto: Peter Čech

Stolní kalendář Miluju Prahu 2019 už v prodeji. Objednávat můžete zde.

V kalendáři Miluju Prahu 2018 mají své snímky. Kamil Procházka, Peter Čech, Petr Dvořáček, Lenka Petruželová, Karel Dobeš, Jirka Svoboda, Olga Smrčková, David Šedivý, Tomáš Sysel, Bedřich Helan a Jan Hamaďák.

Fotograf Jan Hamaďák – Foto: David Černý

Autorem projektu je David Černý, grafickou úpravu připravila Lucie Laudadi. Tisk zajístil Amos – typografické studio, distribuci zajišťoval Jakub Liška. Partnery oceněného kalendáře Miluju Prahu byly Jindřišská věž, Werichova vila, Městská část Praha 1 – část výtěžku bylo určeno pro Klokánek v Hostivici.

Fotograf Jirka Svoboda – Foto: David Černý

Fotograf Kamil Procházka – Foto: David Černý

Fotograf Karel Dobeš – Foto: David Černý

Fotografka Olga Smrčková – Foto: David Černý

Fotograf Peter Čech – Foto: David Černý

Fotograf Petr Dvořáček – Foto: David Černý

Fotografka Lenka Petruželová a fotograf Tomáš Sysel – Foto: David Černý

Fotograf Bedřich Helan – Foto: David Černý

Napsat komentář