Sdílejte identikt násilníka z Hostivaře. Pokusil se sedmkrát o znásilnění

Násilník z Hostivaře se už sedmkrát pokusil o znásilnění. Detektivové krajského ředitelství soudí, že za všemi případy je zřejmě jeden pachatel. Zpravidla útočí na mladé dívky na jihovýchodě Prahy. K napadením dochází v pozdním odpolední nebo večer. Útoky se odehrály v okolí metra Skalka, nádraží Hostivař a Uhřiněvec, oblasti Zahradního města, Chodova a Hostivaře. Pachatel útočí na ženy a dívky, které jsou ve věku do dvaceti let, kdy je atakuje zezadu. Jednou rukou je uchopí kolem hrudníku nebo úst a druhou sahá na prsa a genitálie.

Fotky nových stanic pražského metra. Už je poznat, jak budou vypadat

Popis pachatele: Muž je ve věku 25 – 30 let a štíhlé postavy vysoké okolo 175 centimetrů. Má krátké tmavší vlasy, které jsou spíše neupravené, světlejší oči a většinou mívá krátké neupravené vousy. Oblečený byl do světlé bundy se zeleným odstínem a na hlavě kapuci od tmavé mikiny. Kolem krku měl volně omotaný šátek a na sobě tmavé kalhoty (džíny), tmavou sportovní obuv s nízkou světlou až bílou podrážkou, na zádech nosí tmavý batoh a mluví česky bez přízvuku.

VIDEO: Pirát silnic – nedal přednost a rovnou přes dvojitou čáru

Pokud muže poznáváte, anebo máte jakýkoli poznatek ohledně osoby pachatele, ozvěte se na linku 158 nebo na telefonní číslo 731 553 140 nebo 731 553 466.

Tagy:  

10 komentáře

Napsat komentář